Znajdź konsultanta

Kaleta-Gałwa Małgorzata

Kaleta-Gałwa Małgorzata

Jedna z moich ulubionych sentencji brzmi „Dziś zrobię to, czego innym się nie chce, jutro to, czego inni nie będą w stanie” - dlatego właśnie moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi, pokazywanie im jak to co wydaje się niemożliwe, nagle jest w zasięgu ich ręki.

Skontaktuj się

Na czym polega moja współpraca z Cambridge?

Przede wszystkim na tym, aby wesprzeć Cię w Twoim procesie szeroko pojętej zmiany - zmiany nawyków, nastawienia do siebie samej i do otoczenia, zmiany figury, wagi itd. Wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i komfortu. Pomogę Ci odkryć to co skutecznie Cię zmotywuje i sprawi, że proces zmiany będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

Co takiego ma w sobie program Cambridge?

  • Bezpieczeństwo - to, co dla mnie jest ważne to działanie udowodniono w badaniach naukowych i klinicznych.
  • Wygoda - jeśli jesteś aktywna, pracujesz w terenie, w korporacji, nie masz czasu na to, żeby zjeść zdrowo i przygotowywać przemyślane posiłki, które dostarczą organizmowi tego co niezbędne - to jest to program dla Ciebie.
  • Praktyczność - możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia.
  • Zdrowie - program jest tak skonstruowany, aby dostarczyć do organizmu potrzebne do zdrowego funkcjonowania witaminy i składniki mineralne.

Zapraszam do kontaktu. Pracuję na terenie Krakowa, Miechowa, Słomnik, Zielonek, Zabierzowa, Olkusza, Wolbromia, Lelowa, Krzeszowic, Kielc, Jędrzejowa, Częstochowy, Radomska. Jeśli jest konieczność możemy spotkać się również w innym miejscu.

Miejsce konsultacji

Kraków; Krzeszowice; Miechów; Olkusz; Słomniki; Wolbrom; Zabierzów; Zielonki

Dane kontaktowe

Meliszek Krzysztof

Meliszek Krzysztof

Z wykształcenia i zamiłowania jestem fizjoterapeutą, rehabilitantem i kosmetologiem. Od 1982 roku zajmuję się również odchudzaniem przy pomocy diety Cambridge, wyszczuplaniem i kształtowaniem sylwetki. W tym czasie pomogłem już tysiącom pacjentów.

Skontaktuj się

Przyjmuję w swoim gabinecie, ale również dojeżdżam do klienta lub umawiam się w dogodnym miejscu w Krakowie przez siedem dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Kraków

Dane kontaktowe

Suwała Ewa

Suwała Ewa

Moją misją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Dbam o ich równowagę pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Jestem dyplomowanym Diet & Beauty Coachem, certyfikowanym Trenerem, Mistrzem i Praktykiem NLP. Prowadzę treningi z regulacji emocji i Mindfullness.

Skontaktuj się

W swojej pracy będę Ci towarzyszyła w rozwoju, przeprowadzę Cię przez zmianę nawyków odżywiania, tak by uśmiech zagościł na Twojej buzi, a jeśli otyłość powoduje, że Twoja samoocena jest niska, wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i wyjątkowością. Będę Cię wspierała w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmian, zachęcę cię do zdrowych nawyków żywieniowych, akceptacji siebie, do szukania w sobie motywacji.

Co takiego ma w sobie dieta Cambridge?

Jest inna niż wszystkie, a przede wszystkim jej działanie udowodniono w badaniach naukowych. Możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia. To jest cudowne, jeśli pracujesz w terenie, korporacji, lubisz podjadać między posiłkami lub objadać się po pracy. Ma genialne smaki, mocno urozmaicone. Baton czekoladowy miażdży, a ile w nim wartości odżywczych!

Powiecie, no dobrze, a jak wyniki badań?

U mnie świetnie. Wszystkie parametry w normie, ciało gładkie bez cellulitu, mocne, lśniące włosy i zdrowe paznokcie. Świetnie odżywia organizm.

A cena?

Dieta pudełkowa wychodzi zazwyczaj dużo drożej i niejednokrotnie Sanepid zamyka tego typu firmy.

„Supli” jest dużo… po co przepłacać?

Najważniejsze – „Program Odchudzania Cambridge” nie jest Suplementem! Jest to w pełni odżywczy, czyli zbilansowany zamiennik posiłku.

Wszystkie produkty i programy testuje na sobie. Jako klient i jako mama jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Czuję się piękna, zdrowa i szczęśliwa.

Jeśli chcesz, żebym zaraziła Cię tym szczęściem, zapraszam do kontaktu.

Pracuję na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska, Gdowa, Myślenic. Jeśli jest konieczność możemy się spotkać na konsultacji w Tarnowie.

Miejsce konsultacji

Bochnia; Brzesko; Gdów; Kraków; Myślenice; Skawina; Tarnów; Wieliczka

Dane kontaktowe