Znajdź konsultanta

Bednarczyk Sylwia

Bednarczyk Sylwia

Mam na imię Sylwia. Swoją przygodę z dietą Cambridge rozpoczęłam od odchudzania...siebie samej :) W ciągu dwóch miesięcy udało mi się schudnąć 11 kg. Produkt zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że postanowiłam zachęcić do odchudzania również moją mamę, która borykała się z problemem otyłości od wielu lat.

Skontaktuj się

Certyfikowaną konsultantką diety Cambridge jestem od 2010 roku. W ciągu tego czasu udało mi się pomóc odchudzić kilkuset osób. Zdobyłam również duże doświadczenie w dziedzinie odchudzania.

W 2012 r. konsultowałam najlepiej odchudzonego Polaka - Pana Michała Górala, który schudł 42 kg i został laureatem konkursu Cambridge "International Slimer Of The Year 2012" w Anglii.

Pracuję zgodnie ze swoimi zasadami, które w marcu 2014 r. zostały nagrodzone w konkursie "5 przykazań konsultanta Cambridge". Oto one:

 • Jestem dobrym przykładem - Jako konsultant staram się być dobrym przykładem dbania o zdrowie i prawidłową sylwetkę.
 • Stawiam małe cele – Nastawiam swojego Pacjenta na realizowanie małych celów, bo te łatwiej osiągnąć. Nie planuję z Nim schudnąć od razu 30 kg. Ustalamy najpierw realne 5 kg, a potem kolejne 5 kg i tak dalej aż do osiągnięcia upragnionej wagi.
 • Dbam o regularność - Od początku uczę swojego Pacjenta regularnego odżywiania się oraz dbam o to, aby "wyszedł" z diety stopniowo i ustabilizował osiągniętą masę ciała, co pozwoli Mu na uniknięcie efektu "jo-jo".
 • Wspieram całym sercem - Słucham Pacjenta i na podstawie własnych i innych doświadczeń proponuję najlepsze rozwiązania. Umawiam się z Nim na kontakt np. raz w tygodniu oraz jestem do dyspozycji podczas całego trwania diety oraz po jej zakończeniu.
 • Dostosowuję się do Klienta - Podczas konsultacji omawiam z Pacjentem zasady stosowania diety Cambridge i udzielam wszelkich wskazówek jak najskuteczniej przejść cały proces odchudzania. Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania diety, ustalamy jadłospis i rozpoczynamy wspólną drogę do uzyskania lepszej sylwetki. Szczególnie duży nacisk kładę na odpowiednie "wyjście z diety" i łagodne przejście do konwencjonalnych posiłków. Tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz regularne i odpowiednie odżywianie się po diecie pozwoli na utrzymanie nowo uzyskanej wagi.

Zapraszam do kontaktu ze mną! Pomogę Ci schudnąć i osiągnąć wymarzoną wagę!

Miejsce konsultacji

Aleksandrów; Anin; Falenica; Józefów; Karczew; Marki; Marysin Wawelski; Michalin; Miedzeszyn; Międzylesie; Otwock; Radość; Rembertów; Stara Miłosna; Sulejówek; Świder; Warszawa; Wawer; Wesoła; Ząbki

Dane kontaktowe

Biesiadowska Monika

Biesiadowska Monika

Z doświadczenia wiem, że najlepszą inwestycją jest inwestowanie w nas samych, a przede wszystkim w nasze zdrowie. Interesuję się dietetyką i zdrowym stylem życia, dlatego też postanowiłam zostać Konsultantem w zakresie stosowania Programu Odchudzania Cambridge.

Skontaktuj się

Przyglądałam się metamorfozie mojej cioci, która schudła ponad 50kg! (oczywiście z dietą Cambridge) i obecnie również jest Konsultantką diety Cambridge w Londynie. To jej przygoda i doświadczenia z dietą zmotywowały mnie do pomocy ludziom w Polsce i pokazania, jak niewiele trzeba, aby uzyskać sukces w odchudzaniu.

W każdy dzień tygodnia przyjmuje w lokalu usługowym lub wedle preferencji - dojeżdżam do klient.

Zapraszam do kontaktu! :)

Miejsce konsultacji

Aleksandrów Kujawski; Brodnica; Bydgoszcz; Chełmno; Chełmża; Ciechocinek; Dąbrowa Chełmińska; Gniewkowo; Górsk; Grębocin; Grudziądz; Inowrocław; Kowalewo Pomorskie; Pędzewo; Przysiek; Solec Kujawski; Suchatówka; Świecie; Toruń; Włocławek; Zła Wieś Wielka

Dane kontaktowe

Cebula Ewa

Cebula Ewa

Konsultacje prowadzę od 2006 r. Przez ten czas odchudziłam ponad 3 000 osób. Dzięki diecie Cambridge, po przebytej ciąży, sama zrzuciłam 16 kg w 2007 r.! Chętnie pomogę i Tobie uzyskać smukłą sylwetkę. Konsultacje prowadzę w swoim  gabinecie w Łaziskach Górnych.

Skontaktuj się

Podczas konsultacji z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge, bezpłatnie wykonuję analizę składu ciała pod kątem zawartości w organizmie: wody, tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej oraz obliczam BMI za pomocą urządzenia OMRON. Udzielam również porad telefonicznych oraz dojeżdżam do Klienta w obszarze Tychy, Mikołów, Żory, Pszczyna, Kobiór, Gostyń, Orzesze. Aby móc szybko reagować na potrzeby moich Klientów utrzymuję duże stanu magazynowe.


Umów się już dziś na bezpłatną konsultację i rozpocznij swój Program Odchudzania Cambridge!

Miejsce konsultacji

Gostyń; Kobiór; Mikołów; Orzesze; Pszczyna; Tychy; Żory; Łaziska Górne

Dane kontaktowe

Centrum Odchudzania Cambridge

Centrum Odchudzania Cambridge

Centrum zostało założone przez wyłącznego dystrybutora diety Cambridge w Polsce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z osobami otyłymi oraz przy pomocy wykwalifikowanych dietetyków, stworzyliśmy przyjazne miejsce dla osób, które oczekują kompleksowej i specjalistycznej pomocy w redukcji masy ciała.

Skontaktuj się

Oferujemy:

 • Pomiar ciała z dokładnym wyliczeniem tłuszczu, wody, tkanki mięśniowej oraz zapotrzebowania kalorycznego
 • Pomoc w ocenieniu stopnia nadwagi i ustalenia jej przyczyn
 • Dobór odpowiedniego stopnia Programu Odchudzania Cambridge (również na miejscu sprzedaż produktów diety Cambridge)
 • Bezpłatne konsultacje dietetyczne oraz wsparcie merytoryczne i psychiczne podczas stosowania diety
 • Pomoc w wypracowaniu właściwych nawyków żywieniowych
 • Pomoc w dobraniu odpowiedniej aktywności fizycznej
 • Pomoc w uniknięciu efektu jo-jo
 • Pomoc w uelastycznieniu skóry po odchudzaniu (zabiegi modelujące przy wykorzystaniu profesjonalnego urządzenia do mikrodermabrazji SCULPTOR 301)

Serdecznie zapraszamy do bezpłatne konsultacje do naszego Centrum:

Centrum Odchudzania Cambridge Katowice
ul. 1 Maja 23,40-225 Katowice
tel. 32 258 40 62, 600 424 237

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek godz. 10.00-18.00

Miejsce konsultacji

Katowice
Cieślak Małgorzata

Cieślak Małgorzata

Nazywam się Małgorzata Cieślak. Konsultantką diety Cambridge jestem od 17 lat. W ciągu tego okresu pomogłam wielu osobom zrzucić zbędne kilogramy i zmienić dotychczasowy sposób żywienia na nowy, zdrowy styl odżywiania się, niezbędny m.in. w uniknięciu efektu jo-jo.

Skontaktuj się

W związku z tym, że mam wykształcenie medyczne, zwracam szczególną uwagę na negatywny wpływ otyłości na nasze zdrowie. Spełniam się w tym, co robię i czerpię ogromną satysfakcję z Państwa sukcesów. Wspieram i dopinguję moich pacjentów na każdym etapie tej trudnej drogi.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Chodzież; Czarnków; Krajenka; Piła; Trzcianka; Ujście; Wałcz; Złotów

Dane kontaktowe

Czeczel-Michniak Barbara

Czeczel-Michniak Barbara

Od kilku lat jestem certyfikowanym konsultantem diety Cambridge. Swoim Klientom oferuję zdrowe i skuteczne odchudzanie oraz doradztwo w zakresie zajęć ruchowych. Wyjaśniam  zasady stosowania diety, następnie dobieram odpowiedni program odchudzania pod indywidualne potrzeby Klienta.

Skontaktuj się

Zapraszam na bezpłatne spotkanie do mojego klubu fitness w Prudniku!
Znajdziesz nas na Facebooku!

Studio Ćwiczeń Ruchowych Mix Fitness
ul. Włoska 10
48-200 Prudnik

Miejsce konsultacji

Prudnik

Dane kontaktowe

Glinka-Puzyrewska Marta

Glinka-Puzyrewska Marta

Pracę jako konsultant diety Cambridge rozpoczęłam w 1996 roku. Przez ten czas mój gabinet odwiedziło wiele osób z problemami związanymi z nadwagą czy wręcz otyłością. Wspólnie osiągnęliśmy bardzo liczne sukcesy w odchudzaniu i uniknięciu efektu jo-jo.

Skontaktuj się

Wszystkich chętnych zapraszam na konsultacje z zakresu stosowania Programu Odchudzania Cambridge oraz indywidualnie układany program odchudzania i zdrowego żywienia.

Zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Gdańsk; Gdynia; Sopot

Dane kontaktowe

Głowacz Magda

Głowacz Magda

Konsultantem Programu Odchudzania Cambridge zostałam w 2010 r. Parę miesięcy wcześniej zachęcona przez bliską mi osobę, sama przeszłam kurację odchudzającą metodą Cambridge. Efekty przerosły moje oczekiwania do tego stopnia, że sama postanowiłam zostać konsultantem diety Cambridge.

Skontaktuj się

Z zawodu jestem kosmetologiem. Tematy związane ze zdrowiem i urodą są mi bardzo bliskie. Od lat interesuję się dietetyką i nowościami w tej dziedzinie. Przed programem Cambridge próbowałam różnych diet, ale dopiero ta spełniła moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę ją polecać każdemu potencjalnemu klientowi, bez wyrzutów sumienia, że oferuję coś nieskutecznego bądź szkodliwego dla zdrowia.

Działam na terenie Rzeszowa i okolic. Konsultacje przeprowadzam najczęściej u siebie w salonie kosmetycznym „Dobry Nastrój” przy ul. Wiktora 15 w Rzeszowie. Jest to zarówno dla mnie, jak i klientów bardzo dogodne, ponieważ z racji tego, że mieszkam w tym samym budynku, jestem do dyspozycji od rana do wieczora. Wystarczy tylko wcześniej ustalić dogodny dla obu stron termin.

Produkty Cambridge posiadam na stanie na miejscu, co ułatwia zdecydowanym na szybkie przejście na dietę.

Jeżeli istnieje taka potrzeba, jestem mobilna i z chęcią przyjadę do klienta.

W związku z prowadzoną przez siebie działalnością, z chęcią udzielę również rad na temat pielęgnacji ciała podczas diety. Jest to bardzo ważny element  podczas odchudzania, który pomaga zapobiec efektom ubocznym, np. w postaci wiotczenia skóry.

Największą radość sprawia mi fakt, że mogę pomóc klientom w sposób, który jest zgodny z moim sumieniem. Wiem, że osobie, która nie ma przeciwwskazań do stosowania Programu Odchudzania Cambridge, mogę jedynie pomóc.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą walczyć ze zbędnymi kilogramami na bezpłatne konsultacje!

Miejsce konsultacji

Rzeszów

Dane kontaktowe